יס פלנט בישראל – חוויה אחת ויחידה

יס פלנט 

המגוון הרחב של האפשרויות העומדות לרשות המשפחות והזוגות הצעירים המחפשים אחר חוויה ייחודית, מרתקת ומלאת עניין ואיכות כולל לא מעט אפשרויות שלפעמים נשכחים מזיכרוננו. יס פלנט ישראל הינו בין המרכזים התרבותיים שהצליח לקחת את החוויה הקולנועית ולמקסם אותה לחוויה בינלאומית החוצה את הזמן והמקום. באמצעות תפאורה מרגשת, סרטים נבחרים מרחבי העולם כולו, אולמות מרהיבים בגדלים שלא רואים בארץ והעשרת האולמות באמצעים ייחודיים, Yes planet ישראל הולכת ומרחיבה את התודעה הקולנועית של המשפחות הישראליות.

למה יס פלנט ?

יס פלנט  מציעה ללקוחותיה חוויה ייחודית של צפייה עשירה. הצפייה בסרטים של Yes planet כוללת חוויה מקיפה המשתפת את כל החושים בתוכה. בין אם באמצעות משקפיים תלת ממדיים ובין אם באמצעות בחירת המקום האולטימטיבי באולם, בין אם באמצעות הפעילויות הייחודיות שמציע המקום ואף הפעילויות העשירות לילדים, המזון המפתה ועוד – כל אלו מהווים העשרה חיובית עבור המבקרים ב Yes planet, לא משנה מאיזה גיל ולא משנה באיזה סניף בארץ.

הקונספט של יס פלנט

הקונספט השיווקי של Yes planet כולל אפשרות של השתתפות דינאמית בחוויה. בעידן בו הילדים והמבוגרים מוקפים מכל כיוון במסרים שיווקיים שונים ומגוונים, Yes planet מציעה ללקוחותיה לקחת חלק פעיל בפרסום ולהיות חלק דינאמי בחוויה. הבובות התלת ממדיות, ההפעלות לילדים, משחקי הווידאו ועוד – כל אלו מציעים מגוון רחב של אפשרויות השתתפות בהפעלות שונות ומגוונות לילדים.

מה מרוויחים מעריצי יס פלנט ?

המעריצים הקבועים של Yes planet נהנים מהנחות משמעותיות בכל רכישת כרטיס לסרט, בהופעות והפעלות ייחודיות בהנחה או בתשלום מינימלי וכן אפשרות לבחור את הכסאות המועדפים בכל אולם. המנויים נהנים ממקום מובטח בסרטים האהובים עליהם בכל סניף ברחבי הארץ. מנויי Yes planet יכולים לבחור כל אחד מהסניפים ולהשתמש בכרטיסי המנוי בכל עת שיבחרו. Yes planet מבטיחה למנויים ליהנות מיחס אישי והנחות הן ברכישת הפינוקים לפני הסרט.

כמו כן, נהנים המנויים של Yes planet ממשקפיים חינמיים לסרטים התלת ממדיים המוצגים באולמות השונים כך שכל אחת מההנאות השמורות למנויי Yes planet הינן ייחודיות.

 

1 comment for “יס פלנט בישראל – חוויה אחת ויחידה

  1. אוגוסט 24, 2014 at 10:47 am

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *