יונדאי i30

 

יונדאי i30 היא רכב מבוקש ואיכותי ונבנתה באיכות גבוהה בכדי לענות על כל צרכי הנהגים ולהציע להם רכב מסוגנן ומפנק בעיצוב חיצוני ופנימי מרהיב. לדגם יופי מרשים, מאובזר היטב בחומרים באיכות בלתי מתפשרת המבטיחה בטיחות, פאר ונסיעה שקטה ונעימה. זהו רכב עם עיצוב מרשים ועוצמתי.

ביונדאי  i30 הבטיחות היא מעל הכול. לכן, הרכב מצויד ב- 7 כריות אוויר כך שבעת התנגשות מוגנים כל נוסעי הרכב. נורות LED מספקות תאורת יום ומותקנות כסטנדרט, וכדי למנוע פגיעה מאחור מצויד הדגם בפנס בלימת חירום בעל נורותLED. כל פרט ביונדאי i30 נבנה על מנת להבטיח חוסן מרבי לבטיחות הנוסעים. יונדאי משתמשת בטכנולוגיות ייצור מתקדמות במפעל החדש, כדי להפחית את משקל הרכב ולמקסם את הבטיחות. הודות לכל אלה הנהג מרגיש מחובר לדרך, רגוע וממוקד יותר, כך שגם נהיגה ארוכה מלווה בנוחות מוחלטת ותורמת לבטיחות הנהג והנוסעים.

יונדאי i30 מצוידת בשלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות שנועדו להבטיח נסיעה בטוחה, אמינה, מהנה וחסכונית. עקב ההפחתה ממשקל הרכב צריכת הדלק חסכונית ומצומצמת. כמו כן, ברכב נעשה שימוש בחומרים איכותיים וירוקים המגנים על הסביבה. לדגם מערכת היגוי כוח בעלת שלושה מצבי תגובה של גלגל ההגה וטכנולוגיית Blue Drive  שנועדה להפחית את צריכת הדלק.

יונדאי i30 החדשה היא יצירת פאר בכל הנוגע לעיצוב. הנהג והנוסעים זוכים לרמת אבזור מפוארת ומפנקת במיוחד. הדגמים המפוארים מצוידים בגג שמש פנורמי (בדגם האוטומטי) הנפתח בלחיצת כפתור קלה. לרשות הנהג כפתורי בקרה המותקנים על גלגל ההגה לתפעול מערכת שמע, בקרת שיוט והגבלת מהירות (בדגם פרימיום).

יונדאי i30 הוא רכב המציב רף חדש של איכות ויעילות. הדבר ניכר לעין בעיצוב תא הנוסעים ובהנדסת האנוש המתקדמת שנועדה להבטיח חווית הנסיעה ונוחות לנהג ולנוסעי הרכב. החלל הפנימי משדר יוקרה ואיכות: מושבים מרופדים בעלי טקסטורות ייחודיות ומרהיבות. תא הנוסעים מעורר השראה וכל הנוסעים, מקדימה ומאחור, זוכים למרחב מרווח ולתחושה של בטחון ורוגע.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים