יונדאי i20

 

רכב כמו יונדאי i20 הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להתנייד בקלות, ואפילו לגמוע מרחקים בצורה טובה ובטוחה. נכון, יש רכבים חזקים יותר, אבל אם אתם גרים בתל אביב וזקוקים מדי פעם לנסיעה לירושלים, ולא באופן שגרתי, הרכב יכול להיות מצוין ולספק את כל צרכיכם. אם אתם נשארים בעיר ומתניידים בין מקומות חנייה, זהו רכב מצוין, המספק בדיוק מה שצריך. אורכו הקט גורם לו לנשוק כמעט לממדים של סמארט (טוב, לא בדיוק, אבל במקום לא רחוק משם), מה שגורם למציאת חנייה בקלות. עם רכב גדול כמו יונדאי i35 לא היה ניתן להיכנס למקומות חנייה אליהן נכנס i20.

בדקתי אצל היבואנים, והמחיר של הדגם הזה חדש הוא עשרות אלפי שקלים: שערורייה!

כמובן שמחירי הרכב המיובא החדש אף פעם לא היו זולים במכורתנו, וזה נכון גם לדגמים פשוטים יחסית כמו יונדאי i20. יש לכך לא מעט סיבות. ישראל אינה מייצרת רכב אלא מסתמכת על 100% יבוא, ולרוב זהו יבוא יקר, שקשה מאד להוריד את מחיריו, למרות שהממשלה עושה כל מאמץ שזה יקרה. מה שכן מומלץ הוא לפנות לסוכנות המשכירה רכב או מספקת לכם אותו במסגרת כמו ליסינג פרטי. כך, אתם משלמים על הרכב שכירות חודשית ונהנים ממש מכל התנאים: תיקון רכב, טסטים, בדיקות וטיפולים אחרים הנדרשים לרכב, אשר נעשים באחריות פקידי החברה, ולא על ידי הרמת טלפונים מצדכם. לכן, כאשר אתם שוכרים את הרכב הזה, ולא קונים אותו מהיבואנים, אתם לא רק מקבלים נגישות נוחה לרכב פרטי, אלא גם מקבלים שירות כנדרש, שלא יגרע מכם כל סממן ביורוקרטי כזה או אחר.

נתוני הרכב

אורך – רק 4,035 מ"מ, רוחב – רק 1,734 מ"מ. נפח מנוע 1,248 סמ"ק בדגמים בהם המנוע הוא 1.2 ליטר, ו- 1,368 סמ"ק בדגמים בהם המנוע הוא 1.4 ליטר. סוג הדלק הוא בנזין. צריכת הדלק היא 6 ליטר לכל 100 ק"מ בעיר, ו- 4.2 ליטר לכל 100 ק"מ מחוץ לעיר. יונדאי i20 מזכה את נהגיו בקונסולת נהיגה נוחה, מחשב דרך, מראות חשמל ומושב אחורי מתקפל. יונדאי i20 מציעה שירות מפנק לכל נהג!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים