יונדאי i20 – טיול

 

כשבת דודה שלי באה לארץ אני משתדלת להיות זמינה עבורה ככל שניתן אבל הרבה פעמים יש לי מחויבויות שונות עם עבודה ומסגרות נוספות ואז יש לנו תמיד בעיה איך היא תגיע ממקום למקום. ההתעסקות עם האוטובוסים והתחנות היא לא כל כך נעימה ואני רוצה להימנע מסיטואציה בה היא הולכת לאיבוד ונכנסת ללחץ. החלטתי שהפעם כשהיא תבוא לביקור אני אשכיר עבורה רכב, ולא סתם רכב: יונדאי i20. מאחר ויש בעיות חניה קשות בתל אביב בפרט ובאזור המרכז בכלל, עדיף להתנייד עם רכב קטן על מנת שיהיה קל יותר להסתדר בתל אביב. כיומיים לפני שבת דודתי הגיעה לארץ ניגשתי לסוכנות רכב ליד הבית שלי וביקשתי לשכור יונדאי i20. סוכן הרכב שאל אותי למה דווקא יונדאי i20 והסברתי שמדובר ברכב קטן וחסכוני בדלק ונוח לתפעול. ההשכרה היא לא עבורי אלא עבור בת דודה שלי שבאה לביקור בארץ.

סוכן הרכב הסתכל עליי במבט משתאה ושאל מדוע בת דודתי שמגיעה לביקור בארץ זקוקה לרכב שכור ועוד יונדאי i20? הרי היא מגיעה לביקור ואמורה להסתובב עם המארחים שלה בכל זמן. הסברתי שבגלל שיש לי כל מיני מחויבויות קודמות, אני לא רוצה שבת דודתי תאלץ להיגרר באוטובוסים ומוניות שירות ממקום למקום ואני מעדיפה שיהיה לה יונדאי i20 משלה בזמן שהיא בארץ והיא תהיה עצמאית לעשות את מה שמתחשק לה. בנוסף, בגלל שאני מתגוררת בתל אביב ורוב הזמן אנחנו שוהות באזור תל אביב והמרכז, אני רוצה שיהיה לה קל יותר לחנות את הרכב ולהתנייד איתו ממקום למקום.

סוכן הרכב מאוד התרגש מהמחווה שלי ואמר שרק בגלל שאני כל כך טובת לב הוא ינסה לארגן עבורי הנחה עבור השכרת הרכב למשך השבוע שבת דודה שלי בארץ משום שמדובר בעיניו ממש במצווה. כמו כן אמר שישלח לי רשימה של תחנות דלק במרכז שהעלות של הדלק בהן נמוכה יותר ואז מומלץ לתדלק בהן (על מנת שאעביר לבת דודה שלי). מאוד שמחתי על השיחה שהתפתחה ביננו ועל הנדיבות הרבה של סוכן הרכב כפי שהייתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים