כבר סידרתם לעצמכם אטרקציות ?

אטרקציות מושלמות

לא משנה מה העונה, אם חם או קר, אייסקייט הוא המקום לבלות בו. במתחם הקרח הזה יכולים ליהנות מחליקים מנוסים ומתחילים כאחד. את הציוד מקבלים במקום, כך שלא צריך להביא דבר מלבד אולי עליונית.

עוד מעט הקיץ כבר מגיע, העונה שבה אנחנו מתגעגעים למזג האוויר הצונן של חודשי הסתיו והאביב. אומנם לקיץ יש את היתרונות שלו, כגון חוף הים והרבה שמש, אבל החום גורם לנו לבלבול ועייפות. זה הזמן למצוא דרך להתקרר, ולמה שלא נוכל גם ליהנות תוך כדי? אייסקייט הוא המקום המושלם להעביר בו שעות פנויות במהלך השבוע. אבל לא רק הקיץ הוא תירוץ טוב ללכת; אלו  אטרקציות מושלמת לכל עונות השנה, אפילו לחורף.

אטרקציות

אטרקציות

מהו האייסקייט?

למי שעד היום לא שמע, אייסקייט הוא מתחם קרח הנמצא בתל אביב, ממש בסמוך ללונה פארק. השכנות של שני מתחמים אלו מאפשרת לכם לשלב ביניהם אם תרצו, וכך ליהנות מיום שכולו כיף והרבה אדרנלין.

כיום יש מספר קטן ביותר של מתחמי קרח בישראל, 6 ליתר דיוק. מספר המתחמים היה גדול יותר לפני כמה שנים, אך כמה מהם נסגרו לצמיתות. בין כל המתחמים האלו, אייסקייט הוא מתחם החלקה על הקרח הטוב ביותר עבור תושבי המרכז, חובבנים ומקצועיים כאחד. הפופולאריות שלו בקרב תושבי המרכז התפשטה גם לאזורים אחרים בארץ, והיום אפשר לראות במתחם אנשים מכל רחבי הארץ. אפשר לומר שמדובר במתחם הקרח הפופולארי ביותר בישראל.

אייסקייט שייך לחברת "עיר השעשועים", שבבעלותה עוד כמה פארקים מצליחים. החברה מספקת לכלל המבקרים במתחם את כל הציוד הנדרש כדי שהחוויה שלהם תהיה מהנה ובטיחותית כאחד. באשר לבטיחות המבקרים, מתבצע באופן שיטתי בדיקה של משטח ההחלקה כדי לוודא שהכל תקין ועומד בסטנדרטים של משטחי ההחלקה הטובים ביותר בחו"ל. וכאמור, המבקרים במתחם יכולים לקבל מחלקיים לפי מידת הנעליים שלהם, ואלו כלולים במחיר כרטיס הכניסה.

אטרקציות למשפחות ועובדים

אם אתם מחפשים דרך להעביר את היום החופשי עם המשפחה שלכם, או אם אתם רוצים להוציא את העובדים שלכם ליום כיף, או פשוט רוצים אטרקציות חמות שישנו לכם את השבוע , אייסקייט הוא המקום המושלם. יש במתחם 500 מ"ר של קרח עליו אפשר להחליק שעות על גבי שעות, ויש מספיק מקום לכולם. כל הגילאים יכולים ליהנות במתחם, והמבוגרים שביניהם יכולים להרגיש שוב כמו ילדים.

מלבד העובדה שמדובר בהנאה גדולה, הביקור במתחם האייסקייט הוא גם דרך מצוינת לעשות קצת ספורט ולשפר את הקואורדינציה.

את כל זה – ההנאה הנפשית והגופנית – אפשר להשיג במקום מקורה ומעוצב שיש בו מיזוג לפי העונה. בעת הצורך, אפשר לגשת אל המדריכים המקצועיים ובעזרתם ללמוד כיצד להחליק טוב יותר- מומלץ למי שזו הפעם הראשונה שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים